i am creator of my reality

25.5.2026

Boli me što se ne javlja, ipak mu ja nisam bilo ko. Ali očito da jesam. Otišao je danas na motor, a nije se meni javio. Nedostaje mi. Tako bih voljela da mi se javi. Da znam da barem ponekad pomisli na mene. Znam da od nas nikad ništa neće biti, al opet. Kako moze biti tako hladan. To je prava red flag. Ne znam ni šta radim s njim kad je pun crvenih zastavica. Niko se ovako ne bi ponašao. Danas si topao i sve super a sutra ništa, hladan. Dosta mi je tih igrica. Zar se ne može bar javiti nakon svega. Barem malo poštovanja. Sljedeći put kad se javi, ja nemam vremena, zauzeta sam. Dosta mi je. Kad me ostaviš ovako da čekam. Zadnji put sam ga ja zvala da se vidimo i nije mogao, sad je red na njemu da se javi. Nisam ni ja baš bez ponosa, itekako nisam. Ne očekujem ništa od njega, ali zar se ne može malo ljepše ponašati, nego samo kad njemu odgovara, e pa ne može tako, nije on jedini na svijetu. 

Oliver Dragojević na repeat, osjećam se kao da sam na moru ^^. Tako romantično. Danas isto odmaram, uživam, iskorištavam slobodne dane da se baš odmorim. I neki mix usred Olivera Djani – ti me nikad i nisi volela, svidja mi se ovaj neki mix lagane muzike, nadam se da komšije uživaju. 

Al je lijepo vrijeme, drugarica mi bolesna pa nismo nigdje otišle, tak da sam dva prelijepa slobodna dana u stanu što uopšte ne liči na mene, barem sama odem u grad popiti kaficu. Ali nekako mi to sad tako odgovara. 

Na kraju sam mu se javila i pitala ga šta radi večeras i zvao me da prošetamo. Kao da se sam nije mogao javiti -.- i pitati. Toliko o mom ponosu i karakteru. 

26.5.2026

Bilo je lepo. Ali opet se nešto kontam da trebam da raščlanim šta zelim. I ovo nije to. Ne zelim ovo. On je bio u vezama i zna kako je biti u vezi i ne zeli tračiti vrijeme još jednom vezom od koje neće biti ništa. Plus bio je u vezi 9 godina. I mislim da mu to nije prioritet ako to stvarno nije to to. 

Bilo kako bilo, ne znam kako to da mu kazem, da mu napišem u poruci kad me sljedeći put bude pitao da se vidimo… mislim nema mi smisla dvije godine se ovako razvlačiti. A on ne zeli ništa, a ni ja ne znam bi li zeljela nešto zapravo.

today is a great day

Ako u dvije godine nije skontao onda i neće.

8 0 komentara

  1. Hm, kakva mu je ta veza od 9 godina bila? Možda lik i u jogurt puše. Ljudi se oprže pa onda puževim koracima u veze ozbiljnije stupaju. Al’ to ne riješava toju dilemu jer ti je ipak stalo. Sve ima svoje razloge. Zamisli ozbiljno krenete a lik luđak neki koji je imao 9 godina vezu sa, šta ja znam, pijetlom.

    1. Da, sve je moguće. Ali mislim da mu je veza bila skroz dobra, ali eto tako se završila.

  2. jednom kad ga prestaneš opravdavati, sve će ti se iskristalizirati. Ljudi se nakon veza od 10 godina ožene nekom s kojom su bili 6 mj. Kad znaš, znaš.

    1. Da, slažem se s tim, to se tako često dešava. Definitivno ga trebam prestati opravdavati.

  3. Neke sam ti komentare davala prije gotovo braneci lika, ali prema ovim postupcima sada vidim da nije za branjenje nikakvo. Al evo prvo ti sjedni sa sobom i vidi sta osjecas prema njemu, jeli to zaljubljenost, jeli ti do njega stalo ili braniš svoj ego, sebe da ti je ego povrijeđen što ti se on ne javlja. Znam taj osjećaj, čekaš poruki, čekaš da ti se javi i ubi te u pojam to što misliš da mu nisi važna, ali probaj prvo sa sobom vidjeti. Mislim da zaslužuješ bolje, barem ono da netko odma na početku bude zaljubljen u tebe i da te mazi i pazi, a naravno da brine za tebe i kada ta zaljubljenost prođe.

    1. Hvala ti, draga Laura, na tvojim komentarima <3 i ja mislim da zaslužujem bolje (: definitivno, da, da. Nekog ko je baš takav kako si ti to opisala.

  4. A sto si se ti zaljubila u njega ? Jel ono sto je lep i bogat ili nesto drugo

    1. Nije ni lijep, ni bogat, dobro jeste šarmantan, ne mogu reći…

Leave a Reply