just chillin

Danas chillam na balkonu, sunčam se i već sam dobila boje pa sam ipak stavila spf. Slušam muziku, jedem kokice, pijem Somersby, čitam Veriti. Vrijeme je top. Raspolozenje odlično. Vidim da je M. otišao na skejt, naravno ja sam mu na zadnjem mjestu, al to me ne tangira, nije ni on meni neki prioritet. Elem dopisujem se s ostalim dejtovima. Audio message mi je baš simpatičan, poslao mi je slike s Urlauba. A na slikama izgleda kao glumac. Visok, zgodan, lijep. 

Anyways sad sam u teretani i tak mi bude dosadno tih sat vremena na traci pa često nešto švrljam. Jao pocrvenila sam danas na balkonu, haos, ali ono baš samo ruke 🙈 sva sreća pa sam bila u bretelama pa nije strašno. Drugarica me pita da sutra idemo na Dunav a kako ću još da pocrvenim i još nisam kilazu dovela u red, ali dobro, moglo bi se. I ona je u svojoj dejting fazi pa imamo o čemu da pričamo.

U posljednje vrijeme mi je sve sredjeno, stan, ja, tako da ako me neko spontano pozve stvarno mozemo da se vidimo ili ako spontano nekoga pozovem moze da dodje. Samo trebam još pedikir da uradim za ljeto, jer stvarno ne mogu ovo stalno lakiranje, pa mogu time da se počastim, budući da ne pijem i ne pušim :P. Ne, stvarno sam htjela smanjiti cigare, plus heets blue mi se više neće prodavati od kraja mjeseca pa sam kontala od juna prestati. Ono kad ne znaš za koji lifestyle da se odlučiš pa miješaš sve zivo. Neki dan sam kupila hrpu nekog alkohola čisto da imam kad mi neko dodje spontano, nije za mene xd. Mada volim ponekad popiti neki cider ili aperol. Pa tako kod mene kao da si došao u bar, mozeš da naručiš šta zeliš. Tak da u frizideru nemam mjesta za hranu, a i svakako ne jedem puno. Mada za sljedeću sedmicu nisam isplanirala šta ću kuhati, a mogla bih u utorak prije podne otići u kupovinu. Ako mi se bude dalo prije posla, inače u to vrijeme volim samo da pijem kafu i pripremim se za radni dan. Druga sam smjena pa će mi biti lakše jer prva smjena faktički sve odradi. Za večeras još curry piletina i to je to. Tako mi se izlazi večeras, ali sve su mi frendice busy. Jedna je na odmoru već tri sedmice. A ova sa djecom naravno ne izlazi navečer. Ali sad kad bude ljeto potrudit ću se da češće izlazim. You never know. Vidjela sam na Netflixu da ima One Tree Hill, moja omiljena serija iz srednje pa sam je opet počela gledati onako usput. A čitam triler Veriti i svidja mi se za sad, obozavam te psihološke trilere. Inače sam čitala Iščezla i Tihi pacijent. Ali volim tako da šaltam zanrove, ni jedan ne čitam konstantno, kad ovo završim vjerovatno ću na self-help pa neki ljubavni roman za plazu. Braća Karamazovi eto nikako da završim a stigla sam do najzanimljivijeg dijela. 

Tak da to je to za danas, još večeras malo chillat… 

3 0 komentara

  1. Ooo i ja volim.one tree hill, nekad na faxu pregledala sve epizode ponovno. Nesto imam problema da ti komentiram, nekad nece

    1. I ja ih obozavam, to mi je omiljena serija 🙂 ja moram na ovom blogu uvijek da idem na kontrolnu ploču da odgovorim ne znam zašto, ne mogu komentarisati 😅🙈 nisam trebala mijenjati blog

  2. I ja imam problem s tim jer nam je ista tema od blogova. Isto idem u opciju komentari pa tamo odgovaram ljudima koji mi komentiraju. A evo i kox tebe mi se nekad javlja problem da ne moze proc komentar koji napisem . Mislim da je do teme.

Leave a Reply