Toliko sam hiperaktivna da mi treba da konstantno nešto radim, ne mogu ništa da čekam. Evo sad u metro i nemam živaca. Reko pisat ću. Jao spava mi se, valja izdržati današnji dan, spavala sam pet sati i meni to nije dovoljno, ali morala sam obaviti sve što sam trebala jučer. Barem je vrijeme lijepo. Danas će biti 26. Počela sam čitati Moć pozitivnog mišljenja i imam još pet knjiga iz bib koje bih trebala pročitati ali nikako da se nakanim. Nekako nemam fokusa, kao što rekoh hiperaktivna. Ne mogu samo s mirom da sjedim i čitam. Stan sredjujem skoro svaki dan. Poslije posla bih se trebala vidjeti s M. Vidjamo se otprilike svaki treći dan. Slušam Željku Joksimovića one njegove stare pjesme i baš mi dignu raspoloženje. Ali raspoložena sam u posljednje vrijeme, ne mogu reći. Ovo dopisivanje mi je prejako, ne znam ko je koji i šta sam s kim pisala 🤦🏼♀️. Sinoć sam razmišljala i kad bih našla pravu osobu, vjerovatno se ne bi puno toga promijenilo. Imam osjećaj da sam to sve prenapuhala i precijenila. Da opet nešto ne bih bila zadovoljna, čak bih bila razočarana što sam to toliko željela i onda kad dobijem zapravo ništa posebno, kao i sa svim što nemaš i onda kad dobiješ bude ti zanimljivo par dana. Više je kao da ja imam osećaj da će se moj život promijeniti onda puuno na bolje. A zapravo i neće. Ali kao toliko sam to željela i onda ništa. Imam neki strah da će biti tako.
Danas je dan prošao poprilično brzo i dodjoh u stan i sjedoh na balkon i kontam se šta sad da radim. Mogla bih srediti ormar i ladice. Ne mogu da se fokusiram na čitanje knjige nikako. Pa tako odoh u teretanu, barem sat vremena na traci da izguram za danas. Sutra trbušnjake i prekosutra ruke. Teretana prazna, valjda subota, pa ljudi izašli. Ko još trenira subotom navečer, a lijepo vrijeme. Vidiš mogla sam i ja izaći da sam to malo bolje isplanirala. A ne ja se mislila vidjeti sa M. pa on zauzet poslom, pa okej, ko ga šiša. Barem ću da se sredim za ljeto.
Danas sam se zakačila s kolegicom, inače to nikad ne radim. Al et nešto me iznervira i izdera se ja na nju, ona na mene. Al ona je takva temperamentna, a meni ne znam šta bi 😂. Ja inače se nikad ni s kim ne svadjam, tipična vaga.
bruteforce
23. Maja 2026. at 21:02Vaga 😅
perlica
24. Maja 2026. at 13:07Haha da 😅
xninax
23. Maja 2026. at 22:23Ma samo se dobro zabavljaj, meni se čini da nisi ono stvarno zaljubljena u nekog konkretno nego te samo privlači ideja da imaš nekog zvanično.
perlica
24. Maja 2026. at 13:07Pa da, tako nekako 😄